Samodzielnie, szybko, łatwo i za darmo
twórz grafiki na social media, do sklepu internetowego, na swoją stronę www i do druku!

Czy chcesz publikować własne grafiki na swoich social mediach i w innych miejscach internetu, bez konieczności wykorzystywania gotowców, których używają inni, ale nie wiesz od czego zacząć?

 

Czy zdarza Ci się szukać w internecie różnego rodzaju aplikacji i poradników na temat tworzenia własnych grafik, a jedyny efekt jest taki, że i tak nie znajdujesz tego, czego szukasz?

 

Czy w Twoim przypadku zlecanie tworzenia grafik osobom (lub firmom) trzecim to droga przez mękę, zgłaszanie ciągłych poprawek i długie oczekiwanie na kolejne efekty?

 

Jeśli Twoja odpowiedź przynajmniej raz brzmiała “TAK”, to mam coś dla Ciebie. Nauczę Cię, w jaki sposób tworzyć grafiki, które w danej chwili wynikają z potrzeb Twojej firmy. Wszystko to w darmowym programie Canva.

 

Masz mnóstwo spraw na głowie i nie chcesz do tego dokładać tworzenia grafik?

 

W pełni to rozumiem. W firmie zawsze jest dużo do roboty. Jest tak w mojej firmie i u każdego z kim rozmawiam. Wiem, że zamiast tworzyć grafiki, przerabiać kursy i uczyć się nowych rzeczy, lepiej poświęcić czas rodzinie albo sobie.

Dlatego nie mam dla Ciebie wielotygodniowego kursu na mistrza grafiki. Bo coś takiego nie jest Ci potrzebne. Potrzebujesz praktycznych, zwięzłych podpowiedzi jak wykonać grafiki na social media, na swoją stronę, do sklepu lub do wydruku.

Znasz zasadę Pareto? Tak właśnie tworzę swoje poradniki. Daję Ci 20% całej graficznej wiedzy (może nawet mniej), która pokryje 80% Twoich potrzeb.

Do tych większych, bardziej zaawansowanych projektów, które stanowią mniejszy procent Twoich potrzeb, lepiej i tak zatrudnić specjalistę, który ma pozostałe 80% wiedzy.

Teraz ma być szybko, tanio i przyjemnie. Bez szukania poradników na YouTube, bez skomplikowanej wiedzy graficznej, bez zatrudniania specjalistów, bez korzystania z tak zaawansowanych programów jak Photoshop, Illustrator czy Corel.

Między innymi te powody sprawiły, że zdecydowałem się na stworzenie internetowego kursu video, w którym szybko nauczysz się tworzyć własne grafiki.

 

 

Ale na początek się przedstawię, bo może jeszcze mnie nie znasz...

 

Nazywam się Paweł Kępa i...

Od 2010 roku prowadzę własną firmę. Działam w branży kreatywnej. Dla swoich Klientów tworzę m.in. strony www, sklepy internetowe, projekty ulotek, wizytówek, katalogów, grafiki na social media itd.

W tym czasie zrealizowałem (lekko licząc) grubo ponad 3000, mniejszych i większych projektów. Większość z nich w Photoshopie. Ale wielokrotnie wykorzystywałem też Canvę, która po prostu jest elastyczna, prosta, a jednocześnie w zupełności wystarczająca.

W tym czasie, wypracowałem też gotowe szablony i szczegółowe wytyczne, które usprawniają tworzenie projektów. Klienci nadal są zadowoleni, a co najważniejsze, przekłada się to na powodzenie ich firm.

Paweł Kępa

 

 

Co otrzymasz w ramach kursu?

Przede wszystkim nie będę Cię uczyć teorii. Uczyć się będziesz w praktyce, na prawdziwych przykładach. A konkretnie, na własnych przykładach, wynikających z Twoich potrzeb. Podczas przerabiania zobaczysz:

  • jak korzystać z różnego rodzaju kształtów,
  • jak wstawiać napisy na Twoje grafiki,
  • jak wstawić swoje logo,
  • jak na swoje grafiki wstawiać zdjęcia i robić z nich kolaż,
  • jak dodawać przeróżne ozdobniki,
  • jak tworzyć gradienty i przezroczyste tła,
  • i wiele więcej!

 
A przygotowanie gotowych grafik wcale nie będzie zajmowało Ci wielu godzin. Większość stworzyć w ciągu kilku minut.

 

 

W kursie znajdziesz 26 lekcji video o łącznej długości 4 godzin i 3 minut:

1. Powitanie i jak przerabiać kurs
2. Pierwszy raz w Canvie
3. Gotowe szablony w Canvie
4. Twozymy logo
5. Tworzymy obrazek tytułowy do artykułu na blogu
6. Tworzymy zdjęcie w tle na FB
7. Tworzymy cytat jako post na FB lub Instagrama
8. Tworzymy obrazek do posta (lub reklamy) na FB
9. Tworzymy obrazek do posta na Instagrama
10. Tworzymy miniaturkę na YouTube
11. Tworzymy baner na YouTube
12. Tworzymy obrazek na Pinterest
13. Tworzymy okładkę katalogu lub e-booka
14. Tworzymy baner do slidera na Twoją stronę lub sklep
15. Tworzymy inne banery na Twoją stronę lub do sklepu
16. Tworzymy wizytówkę
17. Tworzymy ulotkę
18. Tworzymy plakat
19. Tworzymy cennik
20. Tworzymy prostą animację
21. Skąd brać darmowe i legalne zdjęcia do Twoich grafik?
22. Jak stworzyć paletę współgrających kolorów identyfikujących Twoją firmę?
23. Bonus 1: dodatkowe narzędzie do szybkiej obróbki obrazków
24. Bonus 2: skąd wziąć wymiary grafik na różne social media?
25. Bonus 3: skąd wziąć wymiary grafik do druku i gdzie zamawiać wydruki?
26. Bonus 4: jak wycinać tło ze zdjęć?

A do tego 30 dni indywidualnych konsultacji mailowych ze mną! Tak na wszelki wypadek :)

 

 

Czy jest jakaś alternatywa?

 

Oczywiście!

Pierwsza opcja to oczywiście zlecanie całej tej roboty grafikowi. Tutaj wkraczamy jednak na grząski grunt. Temat zatrudniania (i różnych form), ale przede wszystkim znalezienia odpowiedniej osoby. To czasochłonne. Może zająć tygodnie. A Ty często grafiki potrzebujesz na już! Samodzielnie możesz ją zrobić w kilka minut.

Ponadto przy współpracy z grafikiem dochodzi wymiana maili, przesyłanie i wprowadzanie poprawek, oczekiwanie na kolejne wersje itd. Nie jest to przyjemne. Za każdy taki drobny projekt zapłacisz stówkę.

Oczywiście, po to są specjaliści, by z nich korzystać. Wszystkiego nie zrobisz samodzielnie. Zatrudniaj grafików do większych projektów, którym samodzielnie nie podołasz.

Możesz też szukać darmowych instruktaży w internecie. Ale często stracisz na to mnóstwo czasu, a i tak w większości przypadków nie znajdziesz tego, o co Ci chodziło. Możesz też korzystać z gotowych grafik dostępnych w internecie, ale one i tak zazwyczaj wymagają przeróbek, wstawienia własnego logo i napisów… Pieniądze wydane na kurs, możesz ponownie zarobić. Czasu, który poświęcisz na szukanie już nie odzyskasz.

 

 

Jaka jest cena kursu?

 

Moja propozycja jest następująca:

 

Kurs online
Grafika Magika


W pakiecie:
dostęp do kursu online bez ograniczeń
bonusy
30 dni nieograniczonych konsultacji email


97 zł

ZAPISUJĘ SIĘ

 

JAK WYGLĄDA KURS?

Przyjazny, przejrzysty panel

po którym możesz poruszać się w prosty i intuicyjny sposób

 

1. 26 logicznie ułożonych lekcji.

2. Materiały wideo - każda lekcja to materiał instruktażowy w formie nagrania wideo. Każde wideo trwa od kilku do kilkudziesięciu minut.

3. Przydatne narzędzia - w niektórych lekcjach pokazuje przydatne narzędzia i korzystam głównie z ich darmowych wersji.

4. Dostęp online - do kursu masz dostęp przez internet. Po zapisaniu się, otrzymasz ode mnie login i hasło. Możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz.

5. Dostęp na zawsze - nie zabiorę Ci kursu po roku. Masz do niego dostęp na zawsze. Powiem więcej, kurs będzie uzupełniany i za dodatki nie musisz płacić.

6. BONUSY: dodatkowe narzędzie do szybkiej obróbki obrazków, skąd wziąć wymiary grafik na różne social media oraz skąd wziąć wymiary grafik do druku i gdzie zamawiać te wydruki.

7. Możliwość zadawania pytań - nie wiesz lub nie rozumiesz czegoś? Napisz, a wszystko Ci wyjaśnię lub dogram nową lekcję.

 

 

Kurs zamawiasz dokładnie tak samo jak produkty w każdym innym sklepie internetowym.

Po złożeniu zamówienia, poproszę Cię o dokonanie wpłaty. Możesz zapłacić w dowolny sposób (przelew online, karta, PayPal, przelew tradycyjny).

Już po minucie od zaksięgowania pieniędzy na koncie, automatycznie dostaniesz ode mnie maila z dostępem do pełnej zawartości kursu.

Co będzie później? Od razu możesz zacząć przerabiać lekcje i wdrażać wiedzę w życie. Ja będę nad wszystkim czuwać.

Dostęp do kursu masz na zawsze. Nie zabiorę Ci go po roku. A Ty możesz z niego korzystać do woli o każdej porze dnia i nocy.

Potrzebujesz faktury? Nie ma problemu - zaznacz odpowiednią opcję przy wysyłaniu zamówienia.

 

 

 

Czy samodzielnie sobie z tym poradzę?

Czy w kursie nie ma zbyt dużo wiedzy technicznej?

 

Canva to bardzo prosta aplikacja internetowa. Nie musisz niczego ściągać ani instalować. Wszystko wytłumaczone zostało w bardzo przystępny sposób krok po kroku. Jeśli czytasz moje artykuły lub oglądasz video to tym razem jest jeszcze prościej :)

Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej wiedzy. Tłumaczę wszystko od ZERA.

A jeśli pojawi się najmniejszy problem - napisz, a ja pomogę go rozwiązać i dogram kolejne szczegółowe video :)

 

CO MÓWIĄ O MOICH METODACH
CZYTELNICY I UCZESTNICY INNYCH KURSÓW?30-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

 

Według prawa, zamawiając cokolwiek przez internet, masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. U mnie ten okres wydłużony jest do 30 dni. Jeśli w tym czasie ostro weźmiesz się za wdrażanie kursu, będziesz trzymać się moich wskazówek, a mimo to nie będziesz mieć efektów, to oddam Ci pieniądze.

Dlaczego to robię? Bo wiem, że jesteś osobą rozsądną i wiesz co robisz, a jeśli się czegoś podejmujesz to zawsze z całą mocą dążysz do realizacji swoich celów.

Nic nie tracisz! Możesz jedynie zyskać..

Ostatnią rzeczą, której pragnę jest Twoje niezadowolenie!

Kurs online
Grafika Magika


W pakiecie:
dostęp do kursu online bez ograniczeń
bonusy
30 dni nieograniczonych konsultacji email


97 zł

ZAPISUJĘ SIĘ