SEO Hero

Wejdź na szczyt pierwszej strony Google i zostań bohaterem swojej firmy!

Czy stać Cię na płacenie 15 000 zł miesięcznie

żeby do Twojej firmy przychodzili Klienci?

 

Pewnie, gdyby to gwarantowało, że te pieniądze zwrócą się z nawiązką to tak. Tylko, że małej firmy, a zwłaszcza tej, która dopiero startuje, nie stać na wydawanie takich kwot. Nawet jeśli miałoby to przynosić kokosy. Po prostu jest jakaś granica wydatków, którą właściciel takiej firmy jest w stanie zaakcpetować.

 

A gdyby to było 250 zł miesięcznie?

 

Brzmi lepiej... ale również nie każdą małą firmę stać nawet na taki wydatek.

 

 

Tylko, że problem tkwi głębiej...

 

Jak zauważyła Monika, w jednym z komentarzy na blogu: "Od dawna powtarzam, że ani małej, ani dużej firmy nie stać na małe inwestycje w reklamę. One się po prostu nie opłacają :)"

 

 

250 - 15000 zł

W ostatnim czasie przejrzałem kilkadziesiąt ofert na usługi SEO, bardziej znanego jako pozycjonowanie. Od 250 do 15000 zł. Właśnie taki rozstrzał cenowy istnieje w cenach za te usługi.

Skoro rozstrzał jest tak duży, to na czymś musi się to odbijać... Jak myślisz na czym?

 

 

A gdyby tak...

pozycjonować się samodzielnie?

 

Nie po to prowadzę firmę, żeby się bawić w jakieś pozycjonowanie...

Masz rację! Tylko co? Będziesz siedzieć z założonymi nogami, popijać kawkę i czekać aż Klienci sami przyjdą? To może jednak podziałasz samodzielnie?

Eeee... Pozycjonowanie? Ale jak to zrobić? Może łatwiej byłoby na FB się promować?

Wydaje się, że na social mediach jest łatwiej. Często możesz tam zobaczyć viralowy post, pod którym są setki lajków, komentarzy i udostępnień. Tylko, że nie ma złotego przepisu na stworzenie takiego postu. A po kilku nieudanych próbach następuja rezygnacja. A w przypadku SEO, takie przepisy są i korzystając z nich możesz bardzo dobrze na tym wyjść.

Wiem z czego wynika ten problem. Po prostu na social mediach masz mnóstwo znajomych, którzy z nich korzystają. A z SEO korzysta niewielu z nich lub żaden. To strach przed nieznanym. To normalne!

No dobra, ale przecież takie pozycjonowanie trwa długo...

Tak, na wyniki trzeba poczekać. Ale kiedy one już nastąpią, będą regularne i jednocześnie ich utrzymanie będzie wymagało dużo mniejszej uwagi. Oczywiście, im więcej tym lepiej :)

 

 

Spójrz tylko na te przykłady

 

 

Przez kilkanaście lat pracy z Klientami, stworzyłem ponad 1000 stron i sklepów. Widziałem na własne oczy jak zdecydowana większość z nich upadała po roku (gdy trzeba było przedłużyć serwer i domenę) lub ledwo przędła.

Ale były też takie, które świadomie postawiły na różnego rodzaju działania marketingowe. One nadal są na rynku i bardzo dobrze sobie radzą.

 

 

Takie są fakty

 

 

Chciałbym pokazać Ci jak metody SEO, które wykorzystuję na co dzień u siebie i pokazuję swoim Klientom wpływają na rezultaty.

Na początek nieskromnie pochwalę się swoimi wynikami :)

Pomarańczowa linia to pierwszy rok, kiedy dopiero zaczynałem. Linia niebieska to drugi rok, kiedy coraz mocniej stawiałem na SEO. Efekty? Wzrost wejść Klientów o 2 337,57% w ciągu roku!

 

Inne branże? Proszę bardzo!

Pokażę Ci jeszcze 2 przykłady firm, którym pomagałem. Początkowo korzystały one z usług firm SEO. Ze wzgledu na budżet były to niskie kwoty, więc i efekty były słabe. A na wydatki rzędu 15 tys. miesięcznie nie było ich stać. No więc sami zabrali się do roboty :)

Zobacz poniżej przykład sklepu z drobnym AGD. Pomarańczowa linia to pierwszy rok. Niebieska - drugi. Widać wyraźnie, jak systematycznie, miesiąc po miesiącu przychodzą wyniki. Skok o ponad 100% w ciągu roku :)I kolejny przykład to lokalna restauracja. Niebieska linia to drugi rok z wykorzystaniem moich metod. Wzrost to dokładnie 422,14% w ciągu roku!

 

A jak wypadli Kursanci wcześniejszych edycji SEO HERO?

Spójrz na przykład Agnieszki, która startowała od totalnego zera. Po pół roku od rozpoczęcia kursu liczba wejść na Jej stronę podwajała się każdego miesiąca!
Magda (pośredniczy w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych) od 12 miesięcy, kiedy rozpoczęła kurs, systematycznie pnie się do góry!
Marcin (skład budowlany) dołączył do wakacyjnej edycji kursu. Wcześniej jego SEO nie istniało. Dziś idzie do góry.
Bożena (sklep z akcesoriami dziecięcymi) również dołączyła w wakcje i wystartowała z małym opóźnieniem, ale już odrabia straty

 

 

JAK TO SIĘ PRZEKŁADA NA FINANSE?

 

Niestety ze względu na tajemnicę lub po prostu brak chęci dzielenia się tymi danymi publicznie, opowiem Ci tylko jak wygląda to na moim blogu.

Spójrz na poniższy wykres. To przychody w pierwszym i drugim roku jego działania.

Wyniki uzyskiwane tylko dzięki SEO sprawiły, że przychód w drugim roku skoczył w górę o niespełna 460%! A w roku trzecim jeszcze o 98%.

 

 

CO DA TOBIE SEO?

 

Już mówię :) Ale może lepiej, zamiast zastanawiać się co to jest SEO i podawać Ci tu eksperckie definicję, opowiem jakie efekty może dać Ci SEO! Bo to na pewno interesuje Cię najbardziej.

1. Wzrost liczby wejść na Twoją stronę lub sklep

2. Zwiększająca się liczba wielbicieli Twojej marki

3. Wzrost sprzedaży!

4. Mniejszy współczynnik odrzuceń Twojej strony

5. Klienci lepiej będą się czuć na Twojej stronie

6. A skoro Klient zadowolony... to można góry przenosić :)

 

 

CZY TO JEST ŁATWE?

 

Powiem tak: gdyby SEO (lub inne działania marketingowe) były bardzo proste to każdy wykonywałby je z powodzeniem... Wtedy straciłyby skuteczność :)

Domyślam się jednak skąd takie pytanie

Na pewno wiele razy w Twoje ręce wpadła już jakaś instrukcja schematu, która szybko miała dać Ci ogromną liczbę Klientów. Bardzo łatwo sięgamy po takie rzeczy.

Niestety zazwyczaj to co łatwe jest szybko kopiowane i... działa bardzo krótko.

A przecież nie o to chodzi, żeby co chwilę zaczynać jakieś nowe działania. Chodzi o to, żeby zrobić coś porządnie i żeby dawało efekty przez długi czas. Tak jest z SEO.

Wracając do pytania... Tak - SEO wymaga sporo pracy. Nie będę Ci obiecywać, że będzie szybko, łatwo i przyjemnie, a efekty zobaczysz w tydzień. Nie!

Natomiast jeśli będziesz się posługiwać odpowiednimi wytycznymi, wytłumaczonymi w prosty i przystępny sposób, to nawet najtrudniejsze rzeczy stają się proste. I tak jest właśnie z SEO.

 

 

TEŻ TAK CHCESZ?

 

Przecież nie po to masz firmową stronę lub sklep internetowy, żeby ginąć w zapomnianych otchłaniach Google, do których nikt nie zagląda!

To byłoby wyrzucanie pieniędzy i czasu w błoto.

Więc domyślam się, ze też tak chcesz :)

Pytanie tylko ile jest dla Ciebie warte to o czym mówiłem... Czyli przede wszystkim możliwość uzyskania wzrostu liczby Klientów.

Szczerze?
Wcale nie kosztuje to 5000, 2000, ani nawet 1000 zł. A mogłoby...

 

 

Stąd moja propozycja może wydać Ci się dziwna

 

Ale jest ona następująca...

 

pakiet
STANDARD


W pakiecie:
dostęp do kursu online
bonusy
60 dni nieograniczonych konsultacji email
 
 


247 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
pakiet
PREMIUM


W pakiecie:
dostęp do kursu online
bonusy
120 dni nieograniczonych konsultacji email
lista 50 słów kluczowych
 


447 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
pakiet
VIP


W pakiecie:
dostęp do kursu online
bonusy
120 dni nieograniczonych konsultacji email
lista 50 słów kluczowych
godzinna konsultacja telefoniczna lub skype


647 zł

ZAPISUJĘ SIĘ

Ale uwaga!
Zapisy są otwarte tylko do godziny 23:59 w dniu 01.04.2020!

Czyli jeszcze tylko:

 

 

JAK WYGLĄDA KURS?

Przyjazny, przejrzysty panel

po którym możesz poruszać się w prosty i intuicyjny sposób

 

1. 20 logicznie ułożonych lekcji.

2. Materiały wideo - każda lekcja to materiał instruktażowy w formie nagrania wideo. Każde wideo trwa od kilku do kilkudziesięciu minut.

3. Działające przykłady - pokażę Ci przykłady moich działań SEO prowadzonych zgodnie z tym, co omawiam w kursie. Pokażę co dawało najlepsze efekty.

4. Przydatne narzędzia - w niektórych lekcjach pokazuje przydatne narzędzia i korzystam głównie z ich darmowych wersji.

5. Dostęp online - do kursu masz dostęp przez internet. Po zapisaniu się, otrzymasz ode mnie login i hasło. Możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz.

6. Dostęp na zawsze - nie zabiorę Ci kursu po roku. Masz do niego dostęp na zawsze. Powiem więcej, kurs będzie uzupełniany i za dodatki nie musisz płacić.

7. BONUS - seria krótkich wskazówek SEO w formie video, dla jeszcze lepszych rezultatów i łatwiejszej pracy.

8. BONUS - poradnik jak korzystać z SEO na YouTube.

9. BONUS - checklisty ułatwiające pracę i mój najnowszy e-book, o którym dowiesz się tylko Ty. Nie będzie dostępny publicznie!

10. Dostęp do tajnej grupy na FB - gdzie możesz zadać pytania na nurtujący Cię temat i dyskutować z innymi kursantami.

11. Możliwość zadawania pytań - nie wiesz lub nie rozumiesz czegoś? Napisz, a wszystko Ci wyjaśnię lub dogram nową lekcję.

12. Indywidualne konsultacje - możesz konsultować się ze mną mailowo bez ograniczeń w limicie zadawanych pytań :)

13. Pakiet PREMIUM i VIP - otrzymasz ode mnie listę 50 indywidualnie dobranych słów kluczowych, na które warto pozycjonować Twoją stronę lub sklep.

 

 

Kurs zamawiasz dokładnie tak samo jak produkty w każdym innym sklepie internetowym.

Po złożeniu zamówienia, poproszę Cię o dokonanie wpłaty. Możesz zapłacić w dowolny sposób (przelew online, karta, PayPal, przelew tradycyjny).

Już po minucie od zaksięgowania pieniędzy na koncie, automatycznie dostaniesz ode mnie maila z dostępem do pełnej zawartości kursu.

Co będzie później? Od razu możesz zacząć przerabiać lekcje i wdrażać wiedzę w życie. Ja będę nad wszystkim czuwać.

Dostęp do kursu masz na zawsze. Nie zabiorę Ci go po roku. A Ty możesz z niego korzystać do woli o każdej porze dnia i nocy.

Potrzebujesz faktury? Nie ma problemu - zaznacz odpowiednią opcję przy wysyłaniu zamówienia.

 

 

 

Tego nauczysz się w kursie

 

1. Pokażę Ci gdzie i jak sprawdzać efekty swoich działań SEO oraz jak wykorzystać te analizy w innych działaniach reklamowych.

2. Pokażę Ci jaką strukturę powinna mieć Twoja strona www, aby wypozycjonować nawet najtrudniejsze słowa kluczowe, na ktorych Ci zależy.

3. Pokażę Ci jak taka struktura powinna wyglądać w przypadku, kiedy prowadzisz sklep internetowy.

4. Pokażę Ci jak zaplanować pozycjonowane słowa kluczowe, tak by efekty pojawiły się najszybciej.

5. Pokażę Ci jak poprawić czytelność strony, by spodobała się ona Googlowi oraz Twoim Klientom.

6. Pokażę Ci jak zoptymalizować stronę pod kątem SEO.

7. Pokażę Ci jak tworzyć tekst na stronę, tak by mógł przebić się na pierwszą stronę Google.

8. Pokażę Ci jak tworzyć opisy produktów w sklepie internetowym, by mogła znaleźć je większa liczba Klientów.

9. Pokażę Ci jak wykorzystać i udoskonalić to co już zostało zrobione, jeśli korzystasz już ze znanych technik SEO.

10. Pokażę Ci kilka sposobów, które dały mi wzrost wejść na stronę o ponad 50% w ciągu jednego miesiąca.

11. Pokażę Ci jak pozyskiwać linki, by nie narazić się na bana od Google.

12. Pokażę Ci jaki wpływ na SEO mają Twoje działania w Social Media i... odwrotnie.

13. Pokażę Ci jak w prosty sposób poprawić szybkość ładowania strony.

14. Pokażę Ci jak możesz przejąć kontrolę nad pierwszą stroną wyników wyszukiwania na Twoje najważniejsze słowo kluczowe.

 

Google ciągle aktualizuje algorytmy. Czy kurs jest aktualny?
Kurs został stworzony w 2019 i zaktualizowany na początku 2020 roku, więc jest tak aktualny jak to możliwe. Omawiam też najważniejsze z ostatnich zmian algorytmu. W moim interesie jest także na bieżąco aktualizować swoją wiedzę o SEO, bo też pozyskuję Klientów w ten sposób. Wszystkie swoje kursy aktualizuję co jakiś czas. Tak samo będzie tutaj. Za aktualizacje nic nie płacisz. Będziesz otrzymywać je za darmo za każdym razem, kiedy Google znacząco zmieni algorytm.

Mało? Inne kursy na rynku dają więcej?
Owszem i są to też znakomite kursy. Ale omawiają SEO w całości. Większość z tych kursów jest dość obszerna i przeznaczona dla osób, które już się na SEO dobrze znają. Ja pokazuję Ci tylko te metody, które wykorzystuję na co dzień. Znasz zasadę Pareto? 20% działań daje 80% efektów. W tym kursie pokazuję właśnie te, które dają 80% wyników.

 

 

Czy samodzielnie sobie z tym poradzisz?

Czy w kursie nie ma zbyt dużo wiedzy technicznej?

 

Wiedza techniczna oczywiście jest. Natomiast wszystko wytłumaczone zostało w bardzo przystępny sposób krok po kroku. Jeśli czytasz moje artykuły lub oglądasz video to tym razem jest jeszcze prościej :)

Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej wiedzy. Tłumaczę wszystko od ZERA.

Potrzebujesz jedynie własnej strony lub sklepu internetowego.

A jeśli pojawi się najmniejszy problem - napisz, a ja pomogę go rozwiązać i dogram kolejne szczegółowe video :)

 

 

CO MÓWIĄ O MOICH METODACH
CZYTELNICY I UCZESTNICY POPRZEDNICH EDYCJI?

W ich biznesie naprawdę
dużo się zmieniło!Ponad 600 osób wzięło udział w moich kursach w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Oni już to sprawdzili!

 

A co się stanie, jeśli Ty się nie zapiszesz? To czy zapiszesz się na kurs jest tylko Twoją decyzją.

Mam nadzieję, że nie odstrasza Cię cena, bo czym jest ta kwota, w stosunku do tego, co możesz dzięki temu kursowi osiągnąć?

 

 

180-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

 

Według prawa, zamawiając cokolwiek przez internet, masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Tak jest także u mnie.

Natomiast wiem, że SEO to proces długotrwały. Dlatego postanowiłem dać Ci 180 dni. Jeśli w tym czasie ostro weźmiesz się za wdrażanie kursu, będziesz trzymać się moich wskazówek, a mimo to nic nie drgnie w liczbie wejść z Google na Twoją stronę, oddam Ci pieniądze.

Dlaczego to robię? Bo wiem, że jesteś osobą rozsądną i wiesz co robisz, a jeśli się czegoś podejmujesz to zawsze z całą mocą dążysz do realizacji swoich celów.

Nic nie tracisz! Możesz jedynie zyskać..

Ostatnią rzeczą, której pragnę jest Twoje niezadowolenie!

 

pakiet
STANDARD


W pakiecie:
dostęp do kursu online
bonusy
60 dni nieograniczonych konsultacji email
 
 


247 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
pakiet
PREMIUM


W pakiecie:
dostęp do kursu online
bonusy
120 dni nieograniczonych konsultacji email
lista 50 słów kluczowych
 


447 zł

ZAPISUJĘ SIĘ
pakiet
VIP


W pakiecie:
dostęp do kursu online
bonusy
120 dni nieograniczonych konsultacji email
lista 50 słów kluczowych
godzinna konsultacja telefoniczna lub skype


647 zł

ZAPISUJĘ SIĘ

Kilka słów o mnie...

 

Nazywam się Paweł Kępa i na co dzień prowadzę m.in. bloga pod własnym nazwiskiem, którego pewnie już znasz.

Od 14 lat zajmuję się marketingiem - w różnej postaci. Zbierałem doświadczenie w kilku mniejszych i większych agencjach reklamowych, marketingowych, internetowych. Od 2010 roku prowadzę własną firmę. Z roku na rok rozwija się nie tylko moja firma, ale rozwijają się też firmy, którym pomagam, z którymi współpracuję.

Poza tym prowadzę kilkanaście własnych witryn internetowych i sklepów, na których sprawdzam to wszystko, o czym później opowiadam na blogu. A teraz także tutaj - w formie kursu internetowego.

Do końca zapisów zostało:

P.S. Chcesz zwiększyć sprzedaż i złapać stabilizację? Dlaczego nie, skoro wystarczy zastosować się do prostych rad z tego kursu? Mówię to z ręką na sercu - z jego pomocą dotrzesz do tych, którzy dotąd nie mogli Cię znaleźć!

Najczęściej zadawane
pytania i odpowiedzi

 

Na pewno masz pytania. Pozwól, że na nie odpowiem!

Cały kurs podzielony jest na drobne kroczki, składające się w lekcje. Tak, aby łatwo było je przyswoić oraz wdrożyć. Każdy z materiałów video trwa kilka minut. Dzięki temu całość realizujesz metodą drobnych kroczków. Lekcje możesz oglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu - na komputerze lub na telefonie.
W przeciwieństwie np. do reklam na Facebooku, w Google nie musisz ponosić dodatkowych kosztów, by pokazać się na pierwszej stronie. Wystarczy wiedza z kursu. W kursie pokazuję też kilka przydatnych narzędzi. Tylko jedno z nich jest płatne. Ale pokazuję, jak tą opłatę obniżyć do minimum.
Żeby uzyskać zadowalające wyniki z SEO, potrzeba czasu. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej je zobaczysz. Łatwiej też będzie Ci utrzymać przewagę nad konkurencją, która zdecyduje się zrobić to samo, ale później od Ciebie.
Możesz, ale nie musisz. Jeśli masz już stronę lub sklep to dobrze. Natomiast jeśli nie, to kurs pomoże Ci już chociażby na etapie projektowania struktury strony lub sklepu.
Mam za sobą 14 lat doświadczenia w marketingu internetowym. Wybiłem w Google kilkanaście własnych stron i sklepów, to samo było z witrynami internetowmi moich Klientów... i podobnie dzieje się w przypadku Kursantów poprzednich edycji.
Nie dowiesz się, dopóki tego nie sprawdzisz! Na pewno wiele się nauczysz i nawet jeśli ostatecznie zdecydujesz się na zlecenie pozycjonowania zewnętrznej firmie lub freelancerowi, to będzie Ci znacznie łatwiej.
Wcale nie. To powtarzalne kroki, które można opanować.
Nie! To na jakiej platformie masz stronę lub sklep nie ma znaczenia. Wszystko co omawiam w kursie jest niezależne od tego, na jakim systemie działa Twoja strona lub sklep. Jeśli pokazuję coś w WordPressie to pokazuję też alternatywne rozwiązania.
Na blogu mam różne artykuły na temat SEO. Ale porównując to z zawartością kursu to artykuły są tylko jego małym ułamkiem.
Nie mogę Ci dać takiej gwarancji. To zależy tylko od Ciebie i energii jaką włożysz w realizację kursu. Samo zapisanie się na kurs nic nie pomoże. Kurs podpowiada, jak i co zrobić, ale nie zrobi niczego za Ciebie.
Na zawsze. Po zapisaniu się na kurs, możesz wracać do lekcji w każdym momencie. Jutro, za tydzień, a nawet za rok.
Tak, materiały otrzymujesz od razu w całości i samodzielnie decydujesz o tym kiedy realizujesz jego poszczególne lekcje.
Tak otrzymasz fakturę za każdą dokonaną płatność. Aby otrzymać fakturę, wystarczy podać dane do faktury podczas finalizacji zamówienia.
Dostęp do kursu otrzymasz od razu po dokonaniu wpłaty i będzie on dostępny w całości przez internet. Możesz go realizować w dowolnym czasie i miejscu, korzystając z komputera lub telefonu.
Wystarczy dokonać zamówienia kursu. Następnie opłacasz zamówienie i otrzymasz ode mnie maila potwierdzającego, w którym poznasz wszystkie szczegóły.
Oczywiście, że tak! Możesz się do mnie odezwać w dowolnej chwili.

Jeśli jest cokolwiek, co do czego nie masz pewności lub czegoś dokładnie nie wyjaśniłem albo masz obawy lub pytania, napisz na pawel@pawelkepa.pl, a chętnie Ci odpowiem.