Super! Twoje materiały za kilka minut dotrą na podany adres e-mail. W międzyczasie zapoznaj się proszę z poniższą wiadomością.

Pewnie się dziwisz, dlaczego o tej porze wyskoczyłem Tobie przed oczyma w tej świątecznej scenerii?

Odpowiedź jest prosta: Bo zależy mi na Tobie i na Twojej firmie!

Chodzi o to, że duże firmy już teraz, mimo pogody na zewnątrz, myślą o tym, jak będzie wyglądać ich świąteczna promocja. I wcale nie żartuję... Robią to już teraz.

 

 

Promocja wcale nie musi być obniżką cen

 

Wiem, co sobie teraz pomyślisz. Organizowanie promocji kojarzy się z obniżką cen. A Twojej firmy nie stać na oferowanie kilkudziesięcio-procentowych rabatów, jakimi przykuwa uwagę konkurencja.

 

 

A co, jeśli powiem Ci, że są inne sposoby organizowania promocji?

 

I to takie, które pozwolą Ci powiedzieć “NIE” dla drastycznych obniżek cen. Spójrzmy prawdzie w oczy: przecież Klienci, którzy patrzą tylko na cenę wcale nie doceniają tego co dla nich robisz. Po co więc przymilać się im obniżką ceny, skoro liczy się dla nich jedynie to, żeby zapłacić jak najmniej?

Takie, które sprowadzą do Ciebie Klientów, którzy są skłonni zapłacić więcej, bo liczy się dla nich jakość, jaką oferujesz.

Takie, które pozwalają na zachowanie płynności finansowej w Twojej firmie.

 

Dlaczego już mam się zabrać za świąteczną promocję?

 

Żeby zdążyć! To tylko tak się wydaje, że wystarczy tydzień lub dwa, że wystarczy wymyślić jakąś szybką akcję i już. Na 99% taki plan się nie powiedzie…

Poza tym, duże firmy zaprzęgają do tej roboty sztaby specjalistów: grafików, copywriterów, speców od video i marketingu. W pojedynkę (lub kilka osób) będzie trudno im się przeciwstawić. Dlatego warto zacząć już teraz.

Odkuj się na święta i skończ rok na dużym plusie!

Cały ten świąteczny biznes rośnie z roku na rok. Ze statystyk wynika, że tylko w grudniu mądrze reklamujące się sklepy zarabiają tyle samo, co łącznie przez pozostałe miesiące roku.

Co roku powtarza się ten sam schemat. Duże sieci, markety i centra handlowe wytaczają najcięższe działa. Wszędzie mnóstwo ludzi, robiących zakupy i kupujących świąteczne prezenty. Cudowna atmosfera, muzyka i światła. Ty natomiast zastanawiasz się, jak odkroić kawałek tego świątecznego tortu zakupowego i cieszyć się z wielu Klientów w tym okresie, którzy też poczują się przez Ciebie docenieni.

I w pełni na to zasługujesz, dlatego chcę Ci przedstawić…

 

... Magię świątecznego marketingu

 

 

 

CO TO JEST?

Magia Świątecznego Marketingu to kurs internetowy, skierowany do właścicieli małych firm oraz ich marketerów, który w całości dostępny jest online. Przerabiasz go wtedy kiedy chcesz.

W kursie zawarłem kilkadziesiąt pomysłów na pozyskiwanie Klientów przez świąteczny marketing, które w 90% przypadków nie wymagają dużych nakładów czasu i pracy. Ile wybierzesz i wdrożysz - zależy tylko od Ciebie.

Wszystkie pomysły zostały podzielone na 4 grupy i opisane wraz z przykładami, które wystarczy dostosować do własnych potrzeb, umiejętności i Klientów.

Zaplanuj i zrób to po swojemu!

 

Poświęć 6 najbliższych tygodni na stworzenie własnej kampanii promocyjnej z okazji świąt Bożego Narodzenia.

 

"Podoba mi się u Pawła to, że podaje konkretne przykłady zastosowań, nie mówi ogólnikowo jak większość osób."

Sylwia Świercz

"Dałeś mi same konkrety. Uwielbiam proste instrukcje, a nie lanie wody, by tylko tekst był dłuższy."

Monika Konefał

"Słuchałam różnych ludzi ale nie miałam pojęcia co oni do mnie mówią, to był mało zrozumiały język. Paweł za to przekazuje wszystko w sposób łatwy do zrozumienia."

Kasia Kapka

 

"Bardzo Ci dziękuję za kurs świąteczny jaki nabyłam. Jest prowadzony w lekki sposób i świetnym pomysłem są ćwiczenia. Bardzo pomogły."

Angelika Olsza

"Paweł, robisz świetna robotę. Obserwuje Cię i czytam od 40 lajka:)"

Justyna Falkowska

"Naprawdę wyróżniasz się na tle innych z branży i pochodnych i to w tym najpozytywniejszym wydźwięku ;). Twoje porady pomogły mi lepiej i pewniej stanąć na nogi pomimo długów i stresu."

Radosław Żukowski

 

 

 

Zobacz, czego nauczysz się w kursie:

 

JAK WYGLĄDA KURS?

Przyjazny, przejrzysty panel

po którym możesz poruszać się w prosty i intuicyjny sposób, co jeszcze bardziej ułatwi Ci przygotowanie świątecznego marketingu. Do kursu masz dostęp przez internet - po zakupie otrzymasz login i hasło dostępowe do kursu i wszystkich lekcji.

39 lekcji

Podzielonych na 6 logicznie ułożonych modułów, które zaprowadzą Cię do serc i umysłów przyszłych Klientów

Materiały video

Każda lekcja to krótkie video, trwające od 2 do 5 minut; lekcje możesz także odsłuchać lub odczytać w wersji tekstowej

Zadania

Każda lekcja to także krótkie zadanie do wykonania, które pomagają krok po kroku przygotować całą kampanię

Przykładowa kampania

Na sam koniec kursu pokażę Ci przykładową kampanię promocyjną w całości; Pomoże Ci ona w stworzeniu Twojej własnej

Jak utrzymać Klientów

Zyskaj klientów w święta i utrzymaj na cały rok

Dostęp na zawsze

Dostęp do kursu i jego aktualizacji otrzymujesz na zawsze

Osobiste wsparcie

A do tego wszystkiego moje osobiste wsparcie. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w razie pytań!

 

Mam też dla Ciebie mały bonus

 

 

 

Kupując kurs otrzymasz także za darmo ebooka pt.: "Magia Świątecznego Marketingu", w którym zawarłem grubo ponad 40 pomysłów na to, jak w okresie świątecznym zwabić Klientów na zakupy.

Wszystkie pomysły zawarte w ebooku zostały podzielone na 4 grupy i opisane wraz z przykładami, które wystarczy dostosować do własnych potrzeb, umiejętności i Klientów.

"Sam fakt podpatrywania jak Paweł prowadzi swoje działania marketingowe na mnie (i innych swoich czytelnikach), zainspirował mnie do dokonania wielu pozytywnych zmian."

Michał Włodarczyk

"Na początku dziękuję za mega szybką i sprawną realizację zamówienia. Kurs jest na prawdę świetny! Jestem po przesłuchaniu na szybko 10 lekcji i jestem pod wrażeniem!"

Karolina

"Kursy Pawła są merytorycznie bardzo dobrze przygotowane. Z racji tego, że jestem początkująca w biznesie, łatwiej było mi zrozumieć mechanizmy rządzące w świecie sprzedaży i marketingu."

Agnieszka Zawiska

"To chyba najbardziej rzetelny i dopracowany artykuł na ten temat w sieci. Dzięki, bo myślałam, że już nic nowego w tym temacie się nie dowiem a tu takie zaskoczenie :)"

Luminary

 

 

TEN KURS NIE JEST DLA CIEBIE!

Ten kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Oczekujesz najazdu gigantycznej liczby Klientów na Twoją firmę już w ciągu jednego dnia.

Tylko mówisz o tym, że chcesz rozwijać swoją firmę, ale nie robisz nic w tym kierunku.

Nie angażujesz się w to, aby Twoja firma się rozwijała i więcej sprzedawała.

W swoich działaniach marketingowych nie chcesz wprowadzać zmian, które mają zwiększyć Twoją sprzedaż.

Myślisz, że jest jakiś magiczny skrót, który pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż, bez wkładania w to własnej pracy.

Nie chcesz mnie słuchać i wdrażać nowych pomysłów na to jak zarabiać więcej, bo to wymaga zbyt dużo Twojego czasu i pieniędzy.

 

Ale skoro jesteś już tutaj i czytasz dalej, to na 99% nie dotyczy Cię żaden z powyższych 6 punktów a wszystko o czym tu mówię jest zdecydowanie dla Ciebie!

 

 

Dołącz do kursu!

 
Kurs
MAGIA ŚWIĄTECZNEGO MARKETINGU


W pakiecie:
dostęp do kursu online
moje osobiste wsparcie
ebook GRATIS
 


247 zł
97 zł

ZAPISUJĘ SIĘ

 

 

Gdzie jest haczyk i drobny druczek?

 

I Ty i ja jesteśmy poważnymi ludźmi. Chcemy się rozwijać. Ja pomagam Tobie, a Ty mnie. Nie ma więc tu żadnych ukrytych punktów, pisanych małym druczkiem.

Zdaję sobie sprawę, że powyższa propozycja może wydawać się dziwna. Przeliczając powyższą cenę na liczbę godzin, które poświęciłem, by przygotować kurs, wychodzi 1,27 zł na godzinę! Nie licząc lat zbieranego doświadczenia, które są po prostu bezcenne. Pieniądze nie są tu najważniejsze. Najważniejsze jest to, by sobie pomagać.

Ale uwaga! W zamian za to, potraktuj ten kurs jako okazję nie do odrzucenia. Widzisz możliwość zapisu na kurs dzięki temu, że czytasz maile, które codziennie do Ciebie wysyłam. Nie urządziłem żadnej publicznej promocji. Kurs jest niedostępny w sklepie na blogu. Możliwość zapisu dostały tylko osoby zapisane na listę mailingową.

"Cześć Paweł, chciałbym bardzo podziękować Ci z ogromną dawkę wiedzy z Twojego bloga. Uczę się, jak przeprowadzić kampanię sprzedażową online. Twoje wskazóki są warte wszystki pieniądze. "

Krzysztof Nowocieński

"Pana blog, sposób pisania i przyciągania odbiorcy wyróżnia się wśród podobnej tematyki w Internecie. To wielka sztuka, gratuluję. Chcę w tym mailu podziękować za możliwość korzystania z Pańskich "zasobów" :)"

Jolanta Kujawa-Wełyczko

 

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

 

Zapisz się teraz i przekonaj się na własnej skórze. Ukończ kurs, wprowadź zawartą w nim wiedzę w życie i obserwuj, jak zmienia się Twoja firma.

Daję Ci aż 30 dni na wypróbowanie tego kursu. 30 dni, liczone od momentu zapisania się na ten kurs. Przekonaj się o wiedzy, jaką Ci tutaj przekazuję, wykorzystaj ją i oceń, jak bardzo zadowalają Cię jej efekty.

Jeśli wdrożysz wiedzę, jaką Ci przekażę i uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, a następnie w ciągu 30 dni od zapisu, zgłosisz ten fakt, wysyłając maila na adres pawel@pawelkepa.pl, zwrócę Ci w całości wpłacone pieniądze.

Nic nie tracisz! Możesz jedynie zyskać. Weź ten kurs na próbę.

Ostatnią rzeczą, której pragnę jest Twoje niezadowolenie z udziału w kursie.

 
Kurs
MAGIA ŚWIĄTECZNEGO MARKETINGU


W pakiecie:
dostęp do kursu online
moje osobiste wsparcie
ebook GRATIS
 


247 zł
97 zł

ZAPISUJĘ SIĘ

"Potem zrobiłem szkolenie - jest super Czytałem już na ten temat na wielu stronach, ale u ciebie dostaje się taką Vegetę Koncentrat bez wody. "

Artur A. Kasprzyk

 

Masz pytania?
Poniżej zamieszczam listę najczęstszych pytań i odpowiedzi

 

Nie mam czasu na marketing. Jak znajdę czas na kurs?
Cały kurs podzielony jest na drobne kroczki, składające się w lekcje. Tak, aby łatwo było je przyswoić oraz wdrożyć. Każdy z materiałów video trwa kilka minut. Dzięki temu całą promocję przygotowujesz metodą drobnych kroczków. Pomagają w tym zadania pod każdą lekcją. Lekcje możesz oglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu - na komputerze lub na telefonie.

Czy kurs skierowany jest do osób, które mają już firmę, czy do tych, którzy chcą ją dopiero otworzyć?
Kurs jest skierowany zarówno do jednych i drugich. Jednak największe efekty osiągną osoby, które prowadzą już firmę i pozyskują Klientów.

Czy muszę mieć już stronę www albo sklep internetowy aby zrealizowac kurs?
Możesz, ale nie musisz. Generalnie nie jest to wymagane. W kursie omawiam różne możliwości przeprowadzenia własnej promocji.

Czy zawartość kursu znajdę także na blogu za darmo?
Około 15% tego co jest w kursie znajdziesz na blogu. Reszta to nowe treści. Ale jeśli dobrze poszukasz, to całą wiedzę znajdziesz w innych zakamarkach internetu. Ja też tak robiłem. Z tymże zanim tak się stało to minęło kilkanaście lat. Bo nigdzie nie znajdziesz wszystkiego w całości. W polskim internecie praktycznie nie ma wiedzy na ten temat lub jest ona okrojona. A to co dostępne jest w języku angielskim i tak trzeba dopasować do polskich realiów.

Czy gwarantujesz, że po przerobieniu kursu będę osiągał takie wyniki, o których tu mówisz?
Nie mogę Ci dać takiej gwarancji. To zależy tylko od Ciebie i energii jaką włożysz w realizację kursu. Samo zapisanie się na kurs nic nie pomoże. Kurs podpowiada, jak i co zrobić, ale nie zrobi niczego za Ciebie.

Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?
Na zawsze. Po zapisaniu się, możesz wracać do lekcji w każdym momencie. Jutro, za tydzień, a nawet za rok.

Czy od razu otrzymam dostęp do całego kursu?
Tak, materiały otrzymujesz od razu w całości i samodzielnie decydujesz o tym kiedy realizujesz jego poszczególne lekcje.

Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak otrzymasz fakturę za każdą dokonaną płatność. Aby otrzymać fakturę, wystarczy podać dane do faktury podczas zakupu.

Kiedy odbędzie się ten kurs?
Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty i jest on dostępny w całości przez internet. Możesz go realizować w dowolnym czasie i miejscu, korzystając z komputera lub telefonu.

Jak otrzymać dostęp do kursu?
Wystarczy dokonać zapisu na kurs. Następnie opłacasz zamówienie i otrzymasz ode mnie maila potwierdzającego, w którym poznasz wszystkie szczegóły.

Czy jest możliwe skonsultowanie z Tobą tego co wykonam w ramach kursu?
Oczywiście, że tak! Możesz się do mnie odezwać. Na proste, krótkie pytania odpowiem od ręki. Jeśli problem lub pytanie będzie bardziej skomplikowane, możemy umówić się na dodatkowe indywidualne konsultacje o ile będzie taka potrzeba.

Jeśli jest cokolwiek, co do czego nie masz pewności lub czegoś dokładnie nie wyjaśniłem albo masz obawy lub pytania, napisz na pawel@pawelkepa.pl, a chętnie Ci odpowiem.

 

Przekonałem Cię do opuszczenia bezpiecznego gniazdka?

 

Czy siedząc z rodziną przy świątecznym stole chcesz myśleć tylko o straconej okazji? Czy jednak przyjemniej będzie poczuć pełnię radości?

Możesz poczekać “do kiedyś”, a możesz dołączyć już teraz. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk “zapisuję się”!

 
Kurs
MAGIA ŚWIĄTECZNEGO MARKETINGU


W pakiecie:
dostęp do kursu online
moje osobiste wsparcie
ebook GRATIS
 


247 zł
97 zł

ZAPISUJĘ SIĘ